Štátne dotácie a pôžičky, oslobodenie od daní či detské prídavky aj pre starých rodičov. Maďarsko rozbieha rodinnú politiku naplno.

31. dec. 2019 | Komentované správy

Milé deti. Toto je samozrejme HOAX z Maďarska. Pretože každý predsa vie, že demografická kríza sa dá riešiť jedine a len dovozom migrantov. Inak to nejde.

Budapešť 31. decembra 2019 (HSP/Foto:Pixabay)   Nová maďarská rodinná politika „má obrovský potenciál,“ uviedla Katalin Nováková, štátna tajomníčka pre záležitosti mládeže a rodiny, v rozhovore pre sobotné vydanie denníka Magyar Hírlap. V Maďarsku je asi 150 000 párov, ktoré chcú mať deti, ale nemôžu ich mať pre zdravotné dôvody Maďarská vláda si preto stanovila za cieľ …

Source: Štátne dotácie a pôžičky, oslobodenie od daní či detské prídavky aj pre starých rodičov. Maďarsko rozbieha rodinnú politiku naplno – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.