Kevin áno, Trump nie. Trumpa vystrihli z filmu Sám doma 2. Fanúšikovia tvrdia, že čin bol motivovaný politicky.

30. dec. 2019 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Bratislava 30. decembra 2019 (HSP/Bild/Foto:SITA/AP/The Canadian Press-Sean Kilpatrick)   Kanadská televízna stanica CBC, rovnako ako mnoho iných televíznych staníc, vysielajú vianočnú klasiku „ Sám doma 2: Stratený v New Yorku“. Jedna slávna scéna však tentokrát vo filme chýbala. Vystúpenie Donalda Trumpa v newyorskom „hoteli Plaza“ bolo v USA vystrihnuté. Tento počin spôsobil rozsiahle diskusie na …

Source: Kevin áno, Trump nie. Trumpa vystrihli z filmu Sám doma 2. Fanúšikovia tvrdia, že čin bol motivovaný politicky – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.