Deset let je pro zprostředkovatele Kuciakovy vraždy málo, namítá soud. Pro spolupracujícího obviněného chce vyšší trest.

30. dec. 2019 | Nekomentovaný výber

.Slovenský soud má výhrady k navrhovanému desetiletému trestu vězení pro zprostředkovatele vraždy novináře Jána Kuciaka, řekla soudkyně při líčení. Požaduje 15 let. Zoltán Andruskó díky spolupráci s policií dosáhl na dohodu o vině a trestu, kterou v říjnu uzavřel s prokurátorem jako jediný z pěti obviněných.

Source: Deset let je pro zprostředkovatele Kuciakovy vraždy málo, namítá soud. Pro spolupracujícího obviněného chce vyšší trest

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.