Putin predložil dokumenty o tom, čo poľské orgány podnikli, keď si Nemecko začalo robiť nárok na časť Československa.

21. dec. 2019 | Nekomentovaný výber

Moskva 21. decembra 2019 (HSP/Sputnik/Foto:SITA/AP/Sputnik, Kremlin -Mikhail Klimentyev)   Ruský prezident Vladimír Putin na schôdzke prezidentov krajín SNŠ predložil sériu dokumentov týkajúcich sa zmlúv rôznych krajín s Nemeckom pred druhou svetovou vojnou, prečítal niektoré z nich, vrátane prepisov Počas svojho vystúpenia si Putin položil otázku, či je Pakt Ribbentrop-Molotov jediným dokumentom podpísaným jednou z európskych …

Source: Putin predložil dokumenty o tom, čo poľské orgány podnikli, keď si Nemecko začalo robiť nárok na časť Československa – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.