Konečne sa začína riešiť podstata problému. Boris Johnson začne vyšetrovanie proti Georgovi Sorosovi. Soros ovplyvňoval britské voľby a „vzdelával“ britskú verejnosť ako voliť proti Brexitu.

21. dec. 2019 | Morhovky, Nekomentovaný výber

Mor ho!

Londýn 21. decembra 2019 (HSP/Foto:SITA/AP-Alberto Pezzali, TASR/AP-Ronald Zak)   Britská konzervatívna strana, na čele s premiérom Borisom Johnsonom, vyzvala, podľa denníka Daily Mail, na naliehavé vyšetrovanie globalizačného miliardára, a „manipulátora meny“, Georga Sorosa Strana vyzvala na naliehavú sondu volebnej komisie na preskúmanie Open Society Foundation (Nadácie Otvorenej Spoločnosti, ktorej pobočka je aktívna aj na Slovensku) …

Source: Konečne sa začína riešiť podstata problému. Boris Johnson začne vyšetrovanie proti Georgovi Sorosovi. Soros ovplyvňoval britské voľby a „vzdelával“ britskú verejnosť ako voliť proti Brexitu – Hlavné správy

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.