Bude vyšetrovaný, lebo bránil bezpečnosť, hranice a dôstojnosť svojej krajiny. Pre zadržanie migrantov na lodi bude Salvini čeliť súdnemu procesu.

20. dec. 2019 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Rím 20. decembra 2019 (HSP/Foto:SITA/AP-Andrew Medichini)   Taliansky osobitný tribunál odporučil, aby bývalý taliansky minister vnútra a vodca strany Liga Matteo Salvini čelil súdnemu procesu za zadržiavanie desiatich migrantov na palube lode pobrežnej stráže zakotvenej v júli v prístave na Sicílii V súdnom dokumente sicílski sudcovia žiadajú parlament o povolenie pokračovať vo vyšetrovaní v prípade …

Source: Bude vyšetrovaný, lebo bránil bezpečnosť, hranice a dôstojnosť svojej krajiny. Pre zadržanie migrantov na lodi bude Salvini čeliť súdnemu procesu – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.