Školáci z osady v Richnave zaútočili na staršiu pani, tá sa zrútila z mosta. Je v kritickom stave. Polícia zverejnila mimoriadne kruté detaily útoku. Ťažko uveriť, že toho boli schopné len deti.

19. dec. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 19. decembra 2019 AKTUALIZOVANÉ (HSP/Foto:Facebook/TV Joj)   Ešte neutíchli búrlivé reakcie po šokujúcej bitke vo Važci a médiá tento týždeň už informujú o ďalšom surovom akte, tentokrát zo strany školopovinných detí z osady v Richnave pri Krompachoch. O prípade informoval na sociálnej sieti regionálny redaktor televízie Joj Matúš Gavlák  Podľa zatiaľ dostupných informácií mala …

Source: Školáci z osady v Richnave zaútočili na staršiu pani, tá sa zrútila z mosta. Je v kritickom stave. Polícia zverejnila mimoriadne kruté detaily útoku. Ťažko uveriť, že toho boli schopné len deti – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.