NAŽIVO: Rodičia Kuciaka a Kušnírovej po prvýkrát zoči-voči obvineným. Zsuzsová strhaná na nepoznanie. Kušnírová vidí u Kočnera zmenu, Kuciak má pocit, že za ním stál ešte niekto iný.

19. dec. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 19. decembra 2019 (HSP/Foto: screenshot video/SITA/AP-David Josek/TASR-Martin Baumann) SPRÁVU AKTUALIZUJEME   Špecializovaný trestný súd vo štvrtok prijal obžalobu v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej z februára 2018. V areáli súdu sa nachádzajú desiatky príslušníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže vrátane psovodov a kukláčov. Všetkým obvineným hrozí trest odňatia slobody na …

Source: NAŽIVO: Rodičia Kuciaka a Kušnírovej po prvýkrát zoči-voči obvineným. Zsuzsová strhaná na nepoznanie. Kušnírová vidí u Kočnera zmenu, Kuciak má pocit, že za ním stál ešte niekto iný – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.