Kotleba navštívil obec, kde miestni osadníci dobili mladého hasiča. Bihariová: Ide o odpudivý čin, návšteva Kotlebu je mi však odporná. Občania: Veď my nemôžeme už ani kritizovať.

19. dec. 2019 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber

Važec 18. decembra 2019 (HSP/Foto:screenshot video/video: Youtube, fb)   V utorok sa na internete objavilo video brutálnej bitky mladého hasiča vo Važci, ktorý sa snažil vyhnúť fyzickej konfrontácii s početnou skupinou miestnych osadníkov a zmierlivo no bezúspešne ustupoval. Bitke predchádzal konflikt, ktorý chcel hasič riešiť a ktorý vyvstal z agresívneho správania rómskeho žiaka voči jeho …

Source: Kotleba navštívil obec, kde miestni osadníci dobili mladého hasiča. Bihariová: Ide o odpudivý čin, návšteva Kotlebu je mi však odporná. Občania: Veď my nemôžeme už ani kritizovať – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.