Slovensko šokovala brutálna bitka vo Važci. Osadníci napadli mladého hasiča. Polícia už obvinila 10 osôb.

18. dec. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 17. decembra 2019 AKTUALIZOVANÉ (HSP/Foto: screenshot video)   Incident sa udial ešte v stredu 11. decembra v liptovskej obci Važec. Krátko po obede v nej došlo k brutálnemu fyzickému napadnutiu mladého muža veľkou skupinou spoluobčanov z neďalekej osady. Tí mladého muža prenasledovali až k domu. Polícia obvinila viacero osôb z viacerých trestných činov Z dostupného …

Source: Slovensko šokovala brutálna bitka vo Važci. Osadníci napadli mladého hasiča. Polícia už obvinila 10 osôb – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.