Dvojitý meter VIA IURIS: neodpovedajú na otázky ohľadom praxe Zuzany Čaputovej.

17. dec. 2019 | Dvojité metre, Komentované správy

Viete to je tak. Pýtať sa na prax Zuzany Čaputovej sa v „slušnej„ spoločnosti nepatrí. Pretože každý „slušný„ občan tejto krajiny už predsa vie, že všetko okolo našej pani prezidentky bolo vysvetlené a všetky tie podlé útoky voči nej – chúďatku vyvrátené. A tak sa už nikto „slušný„ nepýta, lebo by mohol ľahko padnúť medzi neslušných. A tak sa už na reálnu slušnosť pani prezidentky Zuzany pýtajú len tí „neslušní„….

Zdroj: https://hrot.info/manipulacie/2574-dvojity-meter-via-iuris-neodpovedaju-na-otazky-ohladom-praxe-zuzany-caputovej

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.