Bekmatov k správe Globsecu: Diskreditácia nepohodlných názorov za peniaze USA.

16. dec. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 16. decembra 2019 (HSP/Foto:Archív Artur Bekmatov)   Podpredseda strany Socialisti.sk Artur Bekmatov reagoval v svojom príspevku na sociálnej sieti na poslednú správu mimovládky Globsec s názvom Analýza Facebooku a webstránok v kontexte predvolebnej kampane Bekmatov obsah niekoľko stranovej správy zhrnul jednoducho: „idú voľby a v nich sa podľa Globsecu budú voliča snažiť zmanipulovať rôzne sily. …

Source: Bekmatov k správe Globsecu: Diskreditácia nepohodlných názorov za peniaze USA – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.