Občania prišli s výzvou riaditeľovi RTVS na disciplinárne riešenie výrokov Michala Havrana.

15. dec. 2019 | Komentované správy

Ten kto je za slobodu slova, by ju nemal upierať ani vulgárnemu Havranovi. Navyše on sa tak nevyjadruje v reláciách verejnoprávnej relácie, ale ako súkromná osoba vo svojich článkoch v komerčnom médiu.

Bratislava 15. decembra 2019 (HSP/Foto:Facebook, HSP)   Organizátori petície prišli s výzvou riaditeľovi RTVS na disciplinárne riešenie výrokov Michala Havrana za jeho komentár v denníku SME, v ktorom zaútočil na poslanca Smeru Ľuboša Blahu. Vo výzve uvádzajú, že Michal Havran, spisovateľ, teológ a moderátor relácie „Večera s Havranom,“ ktorú vysiela RTVS, použil vo svojom verejnom komentári na Denníku SME hrubé …

Source: Občania prišli s výzvou riaditeľovi RTVS na disciplinárne riešenie výrokov Michala Havrana – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.