Havran: Blaha, ty zástupca potkanieho kráľovstva, viem, čo by si robil v 50-ych rokoch

13. dec. 2019 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber, Progresívne oxymorony

Zrejme niet poslanca, ktorého meno by sa v ostatných dňoch skloňovalo viac ako Ľuboš Blaha. Známy zákonodarca má vďaka svojim kontroverzným facebookovým vyjadreniam problémy v SAV, ale aj v Akadémii policajného zboru. Dnes sa k jeho neprajníkom pridal mimoriadne ostrým vyjadrením moderátor Michal Havran a v súvislosti so smerákom hovorí o stoke a potkanoch. Bloger Ján Benčík, ktorý uzatvára kandidátku exprezidenta Kisku, sa zase pochválil, že nový kolotoč jeho problémov rozhýbal on osobne.

Source: Denník S | Denník pre Slovensko

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.