EÚ predĺžila sankcie voči Rusku o ďalších šesť mesiacov.

13. dec. 2019 | S EÚ a nikdy inak, Komentované správy

EÚ týmto rozhodnutím všetkých naokolo neuveriteľne prekvapila a šokovala :-).
 
Nebolo by efektívnejšie, keby už konečne povedal Brusel, že protiruské sankcie budú platiť na večné časy a nikdy inak? Veď to musí zožrať kopec papiera, elektriny a tak /si predstavte tú uhlíkovú stopu/ keď  musia každého pol roka kadejakí euroúradníci opäť zdôvodňovať a zapisovať svoje aktuálne rozhodnutia ohľadom Ruska. Vážne. Treba rozmýšľať ekologicky. Treba vyhlásiť Rusku sankcie naveky a pomôžeme tým prírode a lesom…a aj Gretku potešíme.

Dôvodom predĺženia reštrikčných opatrení, ktoré sa týkajú 155 fyzických osôb a 44 právnych subjektov, je, že nedošlo k odstráneniu dôvodov, ktoré viedli k zavedeniu sankcií.

Source: EÚ predĺžila sankcie voči Rusku o ďalších šesť mesiacov

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.