Verejnoprávny rozhlas, platený z koncesionárskych poplatkov, ktorému zo zákona vyplýva povinnosť viesť vyvážené a objektívne diskusie, si opäť raz /už po niekoľký krát pri téme „konšpirácie„/ v priamom prenose s prepáčením vytrel zadok týmto zákonným nariadením.

Lietali tam slová o konšpirátoroch a dezinformáciách bez opätovnej akejkoľvek snahy, dať priestor vo verejnoprávnom médiu tým, ktorých tieto nálepky hanobili.

Poslucháčovi – koncesionárovi musí stačiť, že sa tam prišli potľapkať po pleci slušňáci z politických mimovládok medzi sebou.

Americký prísavník z Globsecu Daniel Milo, si drukoval so šéfkou politickej mimovládky Slovak Security Policy Institute Monikou Masarikovou a toto jednofarebné hrkútanie podporil šéf slovenskej pobočky Sorošovej Debatnej asociácie Ondrej Schütz, samozrejme za výdatného huckania „objektívnej„ redaktorky verejnoprávneho Slovenského rozhlasu Sone Jurikovej.

Toto je aktuálny obraz verejnoprávnosti na slovenský spôsob, alebo inak: Verejnoprávnosť po slovensky….

Zdroj: https://www.rtvs.sk/radio/archiv/1175/1244180

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.