Ďalší šokujúci expert v KDH: Odborník KDH na školstvo kritizuje učebnice náboženstva, kde sa píše o kultúre smrti.

12. dec. 2019 | Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Bratislava 12. decembra 2019 (HSP/Foto:Bohdan Hroboň Facebook)   Je šokujúce, že v dnešnej dobe, kedy práve žiaci na školách sú v hľadáčiku liberálov a rôznych sexuálnych extrémistov, politická strana, ktorá si hovorí kresťanská, postaví do strany ako experta človeka, ktorý nie je hodnotovo ukotvený. Stranícky odborník KDH na školstvo dokonca spolu s liberálmi kritizuje učebnice …

Source: Ďalší šokujúci expert v KDH: Odborník KDH na školstvo kritizuje učebnice náboženstva, kde sa píše o kultúre smrti – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.