Nechutná scéna na sympóziu o hybridných hrozbách: Daniel Milo z Globsecu karhal organizátorov, že vpustili nezávislých novinárov.

10. dec. 2019 | Progresívny rováš, Komentované správy, Svätá Amerika

Americký prísavník z Globsecu – Daniel Milo, sa skoro rozplakal, keď zistil, že sa na sympóziu o hybridných hrozbách nachádzajú redaktori Hlavných správ. Prísavník z Globsecu vyčítal organizátorom akcie, že Hlavné správy šíria ruské naratívy. To viete, oni by tie Hlavné správy mali šíriť naratívy americké a potom by to samozrejme bola úúúúúplne iná vec. Potom by na tom sympóziu prirodzene byť mohli a mali. Ľudia ako americký prísavník Milo sa nikdy nesmú ujať na Slovensku moci. Sú to nebezpeční ľudia.

Bratislava 10. decembra 2019 (HSP/Foto:Screenshot:YouTube)   Na minulotýždňovom medzinárodnom sympóziu Asociácie bývalých spravodajských dôstojníkov opäť raz ukázal svoju pravú „demokratickú“ tvár popredný predstaviteľ mimovládnej organizácie Globsec Daniel Milo Pred týždňom sa konalo v Bratislave 13. medzinárodné sympózium Asociácie bývalých spravodajských dôstojníkov (ABSD) s názvom „Spravodajské služby a hybridné hrozby“. Písali sme o tom TU. Hneď …

Source: Nechutná scéna na sympóziu o hybridných hrozbách: Daniel Milo z Globsecu karhal organizátorov, že vpustili nezávislých novinárov – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.