Najnovšie relácie v archíve

Radostná zvesť 82 – 2020-01-28 Je naozaj Ježiš ten očakávaný Mesiáš ? 01

pásmo kresťanskej hudby a slova…Je naozaj Ježiš ten očakávaný Mesiáš ? 01…pripravili : Ing. Ľubomíra Slobodová a Ing. Milan Zajac

Rusko musí příští čtyři roky oželet velké sportovní akce. WADA mu udělila tvrdý trest

9. dec 2019 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber

Rusko je vyloučeno na čtyři roky ze sportovního světa. Výkonný výbor Světové antidopingové agentury WADA přijal doporučení kontrolní komise a kvůli manipulaci s daty moskevské laboratoře rozhodl o obnovení trestu pro ruskou antidopingovou agenturu RUSADA. Ruští sportovci nesmějí startovat pod svou vlajkou ani na letních olympijských hrách v Tokiu 2020, na zimní olympiádě v Pekingu 2022 nebo na mistrovství světa ve fotbale v témže roce.

Source: Rusko musí příští čtyři roky oželet velké sportovní akce. WADA mu udělila tvrdý trest – ČT sport – Česká televize

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.