Rusko musí příští čtyři roky oželet velké sportovní akce. WADA mu udělila tvrdý trest

9. dec. 2019 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber

Rusko je vyloučeno na čtyři roky ze sportovního světa. Výkonný výbor Světové antidopingové agentury WADA přijal doporučení kontrolní komise a kvůli manipulaci s daty moskevské laboratoře rozhodl o obnovení trestu pro ruskou antidopingovou agenturu RUSADA. Ruští sportovci nesmějí startovat pod svou vlajkou ani na letních olympijských hrách v Tokiu 2020, na zimní olympiádě v Pekingu 2022 nebo na mistrovství světa ve fotbale v témže roce.

Source: Rusko musí příští čtyři roky oželet velké sportovní akce. WADA mu udělila tvrdý trest – ČT sport – Česká televize

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.