Rúhání: Nový rozpočet pomôže Iránu odolávať sankciám USA.

8. dec. 2019 | Nekomentovaný výber

Russia’s President Vladimir Putin (L) shakes with his Iran’s counterpart Hassan Rouhani during their bilateral meeting on the sidelines of the fourth Conference on Interaction and Confidence Building Measures in Asia (CICA) summit in Shanghai on May 21, 2014. China is hosting the CICA summit in Shanghai with Chinese President Xi Jinping and Russian leader Vladimir Putin among the heads of state attending. AFP PHOTO / RIA-NOVOSTI / POOL / ALEXEY DRUZHININ (Photo credit should read ALEXEY DRUZHININ/AFP/Getty Images)

Iránsky prezident Hasan Rúhání v nedeľu vyhlásil, že jeho krajina bude budúci rok závisieť menej od

Source: Rúhání: Nový rozpočet pomôže Iránu odolávať sankciám USA – Hlavne.sk

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.