Poslanci nepredĺžili dobu, v ktorej nie je možné vykonať interrupciu na 96 hodín.

5. dec. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 5. decembra 2019 AKTUALIZOVANÉ (SITA/HSP/Foto:SITA-Viktor Zamborský)   Poslanci Národnej rady SR nepredĺžili dobu, v ktorej nie je možné vykonať interrupciu zo súčasných 48 hodín na 96 hodín. Parlament dnes totiž neschválil novelu zákona o zdravotnej starostlivosti a službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti od poslankýň NR SR Evy Smolíkovej, Magdalény Kuciaňovej a Evy Antošovej …

Source: Poslanci nepredĺžili dobu, v ktorej nie je možné vykonať interrupciu na 96 hodín – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.