Harabin: Istanbulský dohovor mal byť dávno vypovedaný, za nečinnosť mal byť minister Gál odvolaný.

4. dec. 2019 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Rodová ideológia

Bratislava 4. decembra 2019 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Volebného lídra strany Vlasť a čerstvého dôchodcu Štefana Harabina sme sa spýtali na okolnosti vypovedania Istanbulského dohovoru. Parlament tento kontroverzný dokument ešte v marci zamietol a prikázal vláde ho vypovedať, tá svoju povinnosť odmietla splniť, hoci na to nemá právomoc, a tak Národná rada hlasovala opäť Hlavné správy: …

Source: Harabin: Istanbulský dohovor mal byť dávno vypovedaný, za nečinnosť mal byť minister Gál odvolaný – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.