SHO odovzdalo parlamentnú kandidátku, KSS po 30 rokoch nejde do volieb.

3. dec. 2019 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Bratislava 3. decembra 2019 (HSP/Napalete/Foto:Napalete-archív)   Slovenské hnutie obrody (SHO) na ministerstve vnútra úspešne odovzdalo kandidátnu listinu do parlamentných volieb 2020. Hnutie pri tejto príležitosti zaplatilo aj volebnú kauciu vo výške 17-tisíc eur „Pre SHO patrí dnešný deň medzi prelomové dátumy. Dvadsiaty štvrtý máj 2004, dátum vzniku nášho hnutia, 15. máj 2019, keď bolo naše …

Source: SHO odovzdalo parlamentnú kandidátku, KSS po 30 rokoch nejde do volieb – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.