Tvrdohlavá imigrácia. Vyhostení žiadatelia o azyl sa vracajú do Nemecka, niektorí sa neobávajú zatknutia.

2. dec. 2019 | Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Berlín 2. decembra 2019 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Michael Probst)   Každoročne nemecké úrady spracúvajú stovky tisíc žiadostí o azyl. Niektorých žiadateľov krajina vyhosťuje, ale tisíce z nich sa vracajú, niektorí dokonca po niekoľkýkrát, informujú noviny Welt am Sonntag s odkazom na oficiálne údaje a odpoveď nemeckej federálnej vlády na otázku predsedu strany AFD v Bavorsku Martina Sicherta Celkom 28 …

Source: Tvrdohlavá imigrácia. Vyhostení žiadatelia o azyl sa vracajú do Nemecka, niektorí sa neobávajú zatknutia – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.