Odpovie minister Lajčák vo veci Istanbulského dohovoru bruselským úradníkom na ich bezočivosť tak, ako si zaslúžia? 

29. nov. 2019 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, S EÚ a nikdy inak

Bratislava 29. novembra 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Rada Európy je iba úrad, ktorému neprísluší kritizovať parlament suverénnej krajiny. Ak si dovolila kritizovať Národnú radu SR za odmietnutie Istanbulského dohovoru, je to drzosť, ktorá chce adekvátnu odpoveď. Ako sa zhostí tejto výzvy minister Lajčák? Vraj máme na Slovensku urobiť viac pre ukončenie násilia páchaného na ženách, …

Source: Odpovie minister Lajčák vo veci Istanbulského dohovoru bruselským úradníkom na ich bezočivosť tak, ako si zaslúžia? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.