Vyšetrovateľ nevidí v článkoch denníka SME o pedofílii podnecovanie a ohrozovanie mravnosti.

28. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 28. novembra 2019 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Advokátska kancelária Jána Čarnogurského ml. pred časom podala na prokuratúru podnety v súvislosti s kontroverznými článkami schvaľujúcimi a ospravedlňujúcimi pedofíliu. Tieto texty sa objavili v lete tohto roka v internetovom ako aj v printovom vydaní liberálneho denníka SME Prípadom sa na jeseň zaoberala bratislavská kriminálna polícia, ktorá vo …

Source: Vyšetrovateľ nevidí v článkoch denníka SME o pedofílii podnecovanie a ohrozovanie mravnosti – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.