PS/Spolu vydali svoj volebný program. Táto zbierka populistických floskúl vyzýva k zavedeniu názorovej totality.

28. nov. 2019 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Bratislava 28. novembra 2019 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Pod názvom „Zlomový program pre zlomové voľby“ vydala koalícia PS/Spolu hrubú knihu zlomenín, ktoré deklarujú za účelom zberu voličských hlasov. Veľká časť knihy je venovaná opisu toho, čo urobia, ak získajú moc, aby sa sloboda slova v podobe, ako ju poznáme, skončila Pane, hlboko nesúhlasím s tým, čo …

Source: PS/Spolu vydali svoj volebný program. Táto zbierka populistických floskúl vyzýva k zavedeniu názorovej totality – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.