Český poslanec bije na poplach: Vo Švédsku za posledných 49 dní došlo k 33 bombovým útokom, celkovo je to už 200 za rok.

28. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Praha 28. novembra 2019 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP/Claudio Brescian/TT News Agency)   Nezávislý švédsky novinár Peter Sweden v utorok 26. novembra informoval, že za posledné necelé dva mesiace vo Švédsku došlo k 33 bombovým útokom. K poslednému z nich došlo v utorok večer v Edsbergu v bytovom dome. Zranení ľudia na mieste nie sú, ale početnosť podobných útokov je …

Source: Český poslanec bije na poplach: Vo Švédsku za posledných 49 dní došlo k 33 bombovým útokom, celkovo je to už 200 za rok – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.