Český poslanec bije na poplach: Vo Švédsku za posledných 49 dní došlo k 33 bombovým útokom, celkovo je to už 200 za rok.

28. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Praha 28. novembra 2019 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP/Claudio Brescian/TT News Agency)   Nezávislý švédsky novinár Peter Sweden v utorok 26. novembra informoval, že za posledné necelé dva mesiace vo Švédsku došlo k 33 bombovým útokom. K poslednému z nich došlo v utorok večer v Edsbergu v bytovom dome. Zranení ľudia na mieste nie sú, ale početnosť podobných útokov je …

Source: Český poslanec bije na poplach: Vo Švédsku za posledných 49 dní došlo k 33 bombovým útokom, celkovo je to už 200 za rok – Hlavné správy

Matelko/premiér Igor

Nie je zvláštne, že v bežnom živote potrebujete na takmer každú pracovnú pozíciu vzdelanie alebo prax v odbore, prípadne oboje, ale vo vláde a parlamente to neplatí?

Táto knižka mapuje prvých sto dní vlády Igora Matoviča, no nie je žiadnou politickou analýzou, ale vtipným glosovaním nekompetentnosti jedného z najvyšších ústavných činiteľov, pričom si všíma najmä premiérovu sebaprezentáciu na sociálnej sieti Facebook. Stopercentne sa nasmejete.

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.