Bolivijská prozatímní vláda jmenovala velvyslance do USA. Po 11 letech.

28. nov. 2019 | Svätá Amerika, Komentované správy

No pozrite na to. Jeden maličký „farebný„ prevratík a zrazu aha aké zázraky sa dejú. Roky to nešlo a už to ide…

Spomíname si v tejto súvislosti na dávne kratučké zamyslenie Emila Páleša, že či sa v poslednej dobe odohral nejaký prevrat aj v krajine, ktorá má s USA dobré vzťahy, alebo či sa prevraty vždy záhadne dejú len v tých krajinách, ktoré majú vzťahy s USA napäté…?

Post byl prázdný v důsledku sporu mezi Moralesovou Bolivii a USA – nová vláda se tak snaží změnit dosavadní bolivijskou zahraniční politiku. Například i tím, že uznala Guidóa za prezidenta Venezuel…

Source: Bolivijská prozatímní vláda jmenovala velvyslance do USA. Po 11 letech

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.