Konšpirátori sa zamotávajú do vlastných konšpirácií.

27. nov. 2019 | Komentované správy, Morhovky

Rozumieme konaniu Hlavných správ a gratulujeme im k ich víťazstvu nad konšpirátormi z konspiratori.sk. Značná časť príjmov Hlavných správ je tvorená z príjmov z reklamy. Projekt konšpirátori.sk mieril práve na túto oblasť čím oberal portál Hlavné správy o značnú časť ich prijmu. Preto je samozrejme konanie Hlavných správ v tomto smere pochopiteľné. Naproti tomu Slobodný vysielač nepôjde touto cestou, pretože my sme hrdí na to, že na tejto konšpiračnej stránke figurujeme. A mimoriadne nás teší aj ten fakt, že sme od konšpirátorov dostali vysoké hodnotenie.

Raz, sa totiž o tejto nenormálnej dobe budú učiť naše deti. A je potrebné zachovať dôkazy tohto šialenstva pre budúce generácie. Konšpirátori z konspiratori.sk…MOR HO!

Spoločnosť NetSuccess, ktorá prevádzkuje zoznam webstránok konspiratori.sk, snažiacej sa zosmiešňovať a haniť iné webstránky tým, že ich označuje za „konšpirátorov“, bola súdnym rozhodnutím zaviazaná vymazať doménu hlavnespravy.sk z uvedenej neslušnej webstránky Spoločnosť NetSuccess je zároveň dcérskou spoločnosťou vydavateľa denníka SME, takže rozhodnutie súdu úplne odignorovala. Prevádzkovateľ portálu hlavnespravy.sk, v …

Source: Konšpirátori sa zamotávajú do vlastných konšpirácií – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.