REŽISÉR OLEH SENCOV SI V EP PREVZAL SACHAROVOVU CENU.

26. nov. 2019 | Komentované správy, To je niečo iné...

Bol dostatočne protiruský, takže cena na seba samozrejme nenechala dlho čkať. Jáááááj prepáčte….berieme späť. On to dostal preto, lebo si to naozaj zaslúžil svojou novinárskou prácou. Svojim whistleblowerstvom. OK. Už teraz sa tešíme, ako si najbližšie prevezme ocenenie Julian Assange. Ak dovtedy nezomrie. Tento rok mu toto významné ocenenie ušlo len o chlp….:-D 😀

A teraz chvíľu vážne, Človeku je už pomaly do plaču, keď sa pozerá na tieto odporné dvojaké metre vraj vyspelého a vraj demokratického sveta. FUJ!

V septembri 2018 Sencova na toto ocenenie navrhol vtedajší slovenský europoslanec Eduard Kukan v menej politickej frakcie európskych ľudovcov (EPP).

Source: REŽISÉR OLEH SENCOV SI V EP PREVZAL SACHAROVOVU CENU

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.