Komisárka RE vyjadrila znepokojenie nad zákonom o interupciách v SR.

26. nov. 2019 | Komentované správy, Ľudsko-právna totalita

Brusel je znepokojený. Vyrušuje ho, že sme si na Slovensku dovolili uvažovať o zákaze reklamy na interrupcie. Úradníci v EÚ zistili, že vraj zákaz reklám by mohol  odborníkom v oblasti zdravotníctva zabrániť poskytovať verejné informácie ohľadom bezpečných služieb v oblasti umelých potratov a brániť ženám v prístupe k voľne dostupným, nezaujatým a dôkazmi podloženým informáciám o svojich právach v oblasti sexuálneho a reprodukčného zdravia a súvisiacich práv.

Hmmm…človek by ani nepovedal aká je tá reklama spásonostná vec. My hlupáci, sme si vždy naivne mysleli, že reklama je manipulatívny nástroj, ktorého hlavným cieľom je vytiahnuť ľuďome peniaze z vrecka. A ahaho…nakoniec zisťujeme že podľa bruselských elít, je reklama normálne že edukatívny nástroj, bez ktorého by sme tu všetci boli stratení a nepoznali by sme svoje práva…:-)

Komisárka vyzvala NR SR, aby zabezpečila, nech sú všetky zákony a opatrenia týkajúce sa sexuálneho a reprodukčného zdravia žien a ich práv v súlade s príslušnými medzinárodnými štandardmi EÚ.

Source: Komisárka RE vyjadrila znepokojenie nad zákonom o interupciách v SR

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.