Lekári tvrdia, že Assange urgentne potrebuje zdravotnú starostlivosť.

25. nov. 2019 | Dvojité metre, Komentované správy, To je niečo iné...

A teraz si to len skúste predstaviť obrátene. Žeby tak Assange odhalil špinavosti ruských tajných služieb. Predstavte si ten celosvetový ošiaľ ktorý by vznikol po informácii, že tento whistleblower /keďže odhalili špianovosti USA tak je to zradca/ potrebuje urgentnú zdravotnícku pomoc…

Podľa lekárov Assange trpí depresiami, zároveň ho sužujú zubné ochorenia a má aj vážny problém s ramenom.

Source: Lekári tvrdia, že Assange urgentne potrebuje zdravotnú starostlivosť

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.