Novinárka Denníka N agresívne fyzicky napadla redaktora Sputnika.

23. nov. 2019 | Komentované správy

Tu máte „slušných„ ľudí v praxi. Novinárka Denníka N Petra Procházková takto napadla redaktora Sputnika Vladimíra Frantu…

Praha 23. novembra 2019 (HSP/Sputnik/Foto: screenshot video)   Včera večer publikoval YouTube kanál Raptor TV Live video, na ktorom novinárka Denníka N Petra Procházková najskôr verbálne útočí nevyberanými slovami na redaktora Sputnika Vladimíra Frantu a následne mu vyrazí z ruky mobilný telefón a uštedrí mu silnú facku K udalosti došlo na novinárskej konferencii Media 2019, …

Source: Novinárka Denníka N agresívne fyzicky napadla redaktora Sputnika – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.