Dievča – plavkyňa takmer v slzách po tom, čo transgender získal neobmedzené právo vstúpiť do dievčenskej prezliekarne.

23. nov. 2019 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Progresívny rováš, Rodová ideológia

Bratislava 22. novembra 2019 (HSP/Theblaze/Foto:TASR/AP/DPA/Friso Gentsch)   Školský obvod v štáte Illinois svojím hlasovaním umožnil transgender študentom neobmedzený prístup do šatní podľa toho, ako si „identifikujú rod.“ Táto situácia priniesla rôzne reakcie. Transgender, biologický muž, je nadšený, že môže vojsť do šatne, kde sú nahé dievčatá, zatiaľ čo dievča sa na kameru takmer rozplakalo Julia Burcová …

Source: Dievča – plavkyňa takmer v slzách po tom, čo transgender získal neobmedzené právo vstúpiť do dievčenskej prezliekarne – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.