Nejlepším českým prezidentem byl podle lidí Václav Havel, ukázal průzkum.

22. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Nejlepším ze tří českých prezidentů byl podle mínění lidí Václav Havel. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM/MARK, ve kterém jej jako nejlepšího označila většina dotázaných. Nejmenší skupina dotázaných považuje za nejlepšího českého, respektive porevolučního prezidenta Václava Klause. Ovšem při dotazu, který prezident byl nejhorší, uvedla většina lidí nynější hlavu státu Miloše Zemana.

Source: Nejlepším českým prezidentem byl podle lidí Václav Havel, ukázal průzkum

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.