Denník N poskytol priestor konzervatívcovi Palkovi. Teraz ho zatracujú čitatelia i bývalý spolupracovník.

22. nov. 2019 | Progresívne oxymorony, Komentované správy

Po 30-tich rokoch „slobody„ sa ukazuje, že v skutočnosti neexistuje žiadna snaha diskutovať. Názoroví oponenti sa uzavreli do seba a vzájomne sa utvrdzujú vo vlastných pravdách. Toto je choroba dnešnej doby, ktorej podľahli všetci, až na pár doslova osvietených výnimiek, ktoré pochopili, že vypočuť si iný názor, neznamená ho automaticky prijať. Iný názor dáva príležitosť rozmýšľať, niekedy korigovať vlastné presvedčenie a inokedy ponúka možnosť utvrdiť sa ešte pevnejšie vo svojich argumentoch. Ale o toto už dnes v skutočnosti nikto nestojí. A reakcia čitateľov DenníkaN len v skutočnosti odhaľuje v plnej nahote dávno známu vec…že slušnosť sa nerodí z toho, že si istá skupinka privlastní právo sa takto označovať.

Inak ako paradoxom doby sa nedá nazvať najnovšia odozva na iniciatívu Denníka…

Source: Denník N poskytol priestor konzervatívcovi Palkovi. Teraz ho zatracujú čitatelia i bývalý spolupracovník

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.