Fico: „Bavili ste sa niekedy o mne? Tak aj o vás možno raz napíšu.“

20. nov. 2019 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Bratislava 20. novembra 2019 (HSP/Foto: screenshot video)   Robert Fico na sociálnej sieti uverejnil krátke video, ktorým reagoval na medializované informácie o nahrávke Mariana Kočnera. Kočner na spomínanej nahrávke hovorí o dohode s vtedajším premiérom Robertom Ficom a o tom, že vďaka nemu vyhrá strana Smer voľby  Fico začal video slovami, že strana Smer sa v poslednom čase …

Source: Fico: „Bavili ste sa niekedy o mne? Tak aj o vás možno raz napíšu“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.