Oslava Nežnej revolúcie zodpovedala jej obsahu: Pompézna, bizarná, manipulatívna.

18. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 18. novembra 2019 (HSP/Foto:SITA-Martin Medňanský)   Ako oslávila Bratislava Nežnú revolúciu? Konal sa dlhý rad podujatí, ktorých spoločným refrénom bolo, že dnes sme takmer tam, kde sme boli pred tridsiatimi rokmi, a preto by sme mali znovu začať štrngať kľúčmi, ak chceme byť aj o ďalších tridsať rokov tam, kde sme Na Devíne si …

Source: Oslava Nežnej revolúcie zodpovedala jej obsahu: Pompézna, bizarná, manipulatívna – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.