Čo sa hodí prezidentke?

17. nov. 2019 | Komentované správy, Svätá Zuzana

Takto nás vodia za nos. Keď sa hodí, tak je pohár poloplný, keď nie, tak poloprázdny. Čo sa hodí Čaputovej?

Trápi ju klamstvo, že „všetky predvolebné prieskumy sú zmanipulované“ a teda že sa verejnosť nedozvie aj pár pravdivých informácií o tom, „ako sa rysujú výsledky“, hoci by mala voliť podľa programu?

Alebo klamstvo, že „všetky predvolebné prieskumy sú pravdivé“ a že sa tak verejnosť stáva obeťou manipulácie pred voľbami, zjavne ľuďmi z pozadia, ktorí „mastia“ svojich kandidátov?

Len aby to nebolo tak, že produkt obhajuje tvorbu produktov.

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.