Korporátní média o Bolívii: Puč není puč, když se nám to hodí.

16. nov. 2019 | Nekomentovaný výber, To je niečo iné...

Bolivia’s President Evo Morales speaks during a meeting with Organization of American States delegates at the presidential palace in La Paz, Bolivia, Tuesday, Oct. 22, 2019. Rioting broke out in parts of Bolivia among opponents of Morales after electoral authorities announced that a resumed vote count after a day-long delay put the leader close to avoiding a runoff in his bid for a fourth term. (AP Photo/Juan Karita)

Korporátní tisk funguje jako ideologický výsadek proti levicovým vládám v Latinské Americe.

Source: Korporátní média o Bolívii: Puč není puč, když se nám to hodí

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.