Morales letí do Mexika, kde dostal azyl. Pořádek v Bolívii nastoluje armáda.

12. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Bývalý bolivijský prezident Evo Morales oznámil, že letecky míří do mexického azylu. Jeho odjezd potvrdilo mexické ministerstvo zahraničí. Občanům vzkázal, že ho odjezd mrzí. Vrátí se prý s větší silou a energií. Morales odstoupil z funkce v neděli po vlně protestů vyvolaných tím, že pravděpodobně zmanipuloval volby, aby se udržel ve funkci. V zemi se střetli jeho odpůrci a příznivci, pořádek chce zavést armáda.

Source: Morales letí do Mexika, kde dostal azyl. Pořádek v Bolívii nastoluje armáda

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.