Nicholsonová reaguje na Harabinovu odpoveď Kotlebovi: Nedovoľme, aby tento “normálny” padúch vytlačil zo Slovenska slušných ľudí.

11. nov. 2019 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Bratislava 11. novembra 2019 (HSP/Foto:SITA-Ľudovít Vaniher)   Štefan Harabin včera vo videopríspevku reagoval na výzvu Mariána Kotlebu a povedal, že strana Vlasť je pripravená stretnúť sa so všetkými stranami, ktorým ide o normálne Slovensko. Na jeho slová zakrátko reagovala aj europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá sa obáva, že slušní ľudia už viac nebudú chcieť žiť na …

Source: Nicholsonová reaguje na Harabinovu odpoveď Kotlebovi: Nedovoľme, aby tento “normálny” padúch vytlačil zo Slovenska slušných ľudí – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.