Česká a slovenská armáda budou nakupovat společně, dohodly se vlády na společném zasedání.

11. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Česká a slovenská armáda by mohly společně nakupovat munici a obě země by mohly spolupracovat například při modernizaci tanků, případně při nákupu nových. Shodly se na tom vlády obou zemí na společném jednání ve Valticích. Ministři dopravy potom podepsali společné prohlášení, podle kterého by měly vlaky mezi Prahou a Bratislavou do roku 2030 jezdit o půl hodiny rychleji.

Source: Česká a slovenská armáda budou nakupovat společně, dohodly se vlády na společném zasedání

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.