Česká a slovenská armáda budou nakupovat společně, dohodly se vlády na společném zasedání.

11. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Česká a slovenská armáda by mohly společně nakupovat munici a obě země by mohly spolupracovat například při modernizaci tanků, případně při nákupu nových. Shodly se na tom vlády obou zemí na společném jednání ve Valticích. Ministři dopravy potom podepsali společné prohlášení, podle kterého by měly vlaky mezi Prahou a Bratislavou do roku 2030 jezdit o půl hodiny rychleji.

Source: Česká a slovenská armáda budou nakupovat společně, dohodly se vlády na společném zasedání

Matelko/premiér Igor

Nie je zvláštne, že v bežnom živote potrebujete na takmer každú pracovnú pozíciu vzdelanie alebo prax v odbore, prípadne oboje, ale vo vláde a parlamente to neplatí?

Táto knižka mapuje prvých sto dní vlády Igora Matoviča, no nie je žiadnou politickou analýzou, ale vtipným glosovaním nekompetentnosti jedného z najvyšších ústavných činiteľov, pričom si všíma najmä premiérovu sebaprezentáciu na sociálnej sieti Facebook. Stopercentne sa nasmejete.

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.