Moratórium a Nicholsonová vs Ábel Ravasz | Veci Verejné

6. nov. 2019 | Komentáre, Parlamentné voľby 2020

Vysvetlenie prečo som proti moratórium na prieskumy. Viem, že agentúry klamu, manipulujú a zavádzajú, ale ak je človek zorientovaný dá sa s tým žiť. Treba ich referencovať, ukázať aké majú odchýlky, či a ako často sa mýlia , a vždy v koho prospech a v koho neprospech. Koľko stojí jedno percento v prieskumoch, ako to chodí, povedal už v roku 2004 Edo Chmelár. Podstatné sú však trendy a tie pre človeka čo to pravidelne sleduje sa dajú odhadnúť. Mimochodom aj v roku 2016 agentúry namerali prudký nárast Kotlebovej ĽS NS a prudký pokles KDH, len už to nemohli oficiálne uverejniť. Vtedy začali slniečkari masívne mobilizovať, ale ako vieme už to nepomohlo. Ako fatálne zlyhal Ravasz pri diskusii s Nicholsonovou. Ako je možné , že podpredseda vládnej strany neviem odhaliť a usvedčiť nekonečne pokryteckú a afektovanú Nicholsonovú ? Prečo sa jej nespýtal, ako sa cíti keď jej vstup do politiky odobril samotný Kočner, a len vďaka nemu v nej dodnes pôsobí ? Prečo sa jej nespýtal, prečo ani slovkom nenamietala proti vstupu do Gorilej vlády v roku 2010, keď už v roku 2009 čítala spis Gorila ?Prečo sa to nikdy nepýtala Sulíka, ktorému jej manžel prepis Gorily odovzdal asi pol roka pred voľbami. Alebo verila krištáľovo čistému a ctihodnému Dzurindovi a Miklošovi ? Môže takejto osobe niekto veriť, že jej ide o boj s korupciou. Kde bol Kovačič, prečo sa jej to nespýtal ? Dokedy budú fatálne zlyhávať prestituujúci novinári a slabo pripravení koaliční politici. Dokedy bude mediálna alternatíva suplovať média verejnej služby ?

Source: Moratórium a Nicholsonová vs Ábel Ravasz | Veci Verejné

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.