Komunikácia, ktorú sme včera zverejnili, zdá sa, neprebehla medzi Kočnerom a Zsuzsovou, ale Kočnerom a Miriam Hatinovou.

5. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 5. novembra 2019 (HSP/Foto:Kombosnímka TASR – Jakub Kotian, Instagram)   V pondelok sme zverejnili komunikáciu medzi milencami, ktorá svojím obsahom naznačovala, že ide o komunikáciu medzi obvineným podnikateľom Marianom Kočnerom a Alenou Zsuzovou. Zo včerajšieho pojednávania však vyplynulo, že zverejnená komunikácia s najväčšou pravdepodobnosťou prebiehala medzi Kočnerom a Miriam Hatinovou, ktorá je považovaná za jeho …

Source: Komunikácia, ktorú sme včera zverejnili, zdá sa, neprebehla medzi Kočnerom a Zsuzsovou, ale Kočnerom a Miriam Hatinovou – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.