Najnovšie relácie v archíve

Na prahu zmien 62 – 2020-01-20 Stanislav Křeček

Stanislav Křeček – právník, politik, bývalý poslanec, zástupce Veřejného ochránce práv a předseda Sdružení nájemníků ČR.
Stanislav Křeček si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o popřevratové parlamentní práci, bytové politice, práci ombudsmana a stavu lidských práv u nás i ve světě.

Odbor kriminálnej polície preveruje klip Elánu Bulvárne krysy i predvolebný spot PS/Spolu.

4. nov 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. novembra 2019 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   Na nové video Elánu si má posvieť kriminálna polícia. Video od tvorcov z Warner Music Gold videlo na serveri YouTube uz viac ako pol milióna užívateľov. Pred dvoma týždňami sme informovali, že videoklipom skupiny Elán ku skladbe Bulvárne krysy, sa zaoberá Generálna prokuratúra. Mnohým kritikom totiž neprišlo spracovanie videa viac …

Source: Odbor kriminálnej polície preveruje klip Elánu Bulvárne krysy i predvolebný spot PS/Spolu – Hlavné správy

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.