Prieskum: Nové strany rastú. Farmárska strana Máme toho dosť výrazne poskočila, Vlasť Štefana Harabina dokonca v parlamente.

1. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 1. 11. 2019 (HSP/Foto: Vox politico)   Upozornenie: Pretože prieskumy agentúr sa pri posledných parlamentných voľbách od skutočných výsledkov značne líšili, k výsledkom aktuálnych prieskumov pristupujte s použitím kritického myslenia Prinášame vám výsledky predvolebného prieskumu agentúry Vox politico ku dňu 31. novembra 2019, ktoré namerala počas 8-mich predchádzajúcich dní na vzorke 1000 respondentov     …

Source: Prieskum: Nové strany rastú. Farmárska strana Máme toho dosť výrazne poskočila, Vlasť Štefana Harabina dokonca v parlamente – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.