Facebook předvedl, jak může bojovat proti dezinformacím. Došlápl si na Slobodný vysielač.

30. okt. 2019 | Komentované správy, Ľudsko-právna totalita

Tá radosť novodobých cenzorov s obmedzovania slobody slova, je vskutku fascinujúca. Vždy sa nefalšovane potešia, keď umlčia, alebo aspoň skomplikujú život svojim názorovým oponentom. Len aby toto ich kladivo nedopadlo raz na ich vlastné hlavy. Pozastavovať sa nad tým, že autor tohto článku šíri HOAX, keď tvrdí, že český Svobodný vysílač, je dcérsky projekt slovenského Slobodného vysielača, snáď ani nemá význam, pretože „slušňáci„ predsa HOAXy šíriť môžu. Úsmevný je záver článku, v ktorom prehovoril Farárik :-)….vraj redaktor DenníkaN….:-)

Sociální síť Facebook předvedla, jak může v budoucnu účinněji bojovat proti dezinformacím. Krátkodobě si došlápla na stránku Slobodného vysielače. Ten je na Slovensku jeden z hlavních aktérů tamní dezinformační scény. Slovenský web Konspiratori.sk riziko dezinformací z jeho strany hodnotí známkou 9,2 na stupni o 1 (nejnižší) do 10 (nejvyšší). Jako příklad dezinformací jde zmínit zpochybňování využití sarinu syrskou armádou… Celý text

Source: Facebook předvedl, jak může bojovat proti dezinformacím. Došlápl si na Slobodný vysielač – Manipulátoři

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Top 48 hodín

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.