Eva Grey a Marián Čaučík Prostredníkovi: Náboženskú neslobodu sme v našej krajine už zažili. Podobáte sa politikom, ktorých chcete vymeniť.

30. okt. 2019 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Plazivé odnárodňovanie, Progresívne oxymorony

Bratislava 30. októbra 2019 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Zakladajúci člen eRka – Hnutia kresťanských spoločenstiev detí a riaditeľ Dobrej noviny Marián Čaučík adresoval aj vzhľadom na dohodu o neútočení otvorený list Ondrejovi Prostredníkovi (Progresívne Slovensko), ktorý kritizoval učebnicu náboženstva informujúcu o kultúre smrti v podobe potratov, eutanázie i podpore gender ideológie. Pri svojej kritike používa známu formulku …

Source: Eva Grey a Marián Čaučík Prostredníkovi: Náboženskú neslobodu sme v našej krajine už zažili. Podobáte sa politikom, ktorých chcete vymeniť – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.